Sgk Anlaşmalı Özel Hastaneler Listesi - Hastane Arama 

Sgk anlaşmalı özel hastaneler listesi tedavi için gidilen hastanenin anlaşmalı olup olmadığının bilinmesi açısından önemlidir. Sosyal Güvenlik Kurumu; hastane arama, doktor arama, özel hastane arama, tıbbi işlemleri arama ve ilave ücret ödeme gibi her türlü sağlık ile ilgili bilgilere ihtiyaç duyacağımız internet sitesini hizmete açmıştır. Biz bu siteden hangi şehirde hangi hastaneler var, ilgili hastanede hangi branşlar ve doktorların görev yaptığını olduğunu resimlerle anlatalım.

SGK Anlaşmalı Özel Hastane ve Doktor Arama

Hangi şehirde, hangi tür hastanelerin olduğunu, bu hastanelerde hangi anlaşmalı doktorların hangi mesai saatleri içinde çalıştığını resimlerle anlatalım. Öncelikle SGK' nın bu hizmeti verdiği internet sitesine giriyoruz:

Aşağıdaki ekranı göreceğiz. Ok ile gösterilen herhangi bir butona tıklıyoruz. Hepsi ile aynı sayfaya yönlendirilmiş olacağız:

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-bir

Ok ile gösterilen herhang bir butona tıkladıktan sonra aşağıdaki ekranı göreceğiz. Hastane ili ve hastane türünü seçip, Sorgula butonuna tıklıyoruz. Biz Ankara ilini seçtik: (siz İstanbul, İzmir veya hangi ili istiyorsanız seçebilirsiniz)

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-iki

Hastane Türünü seçiyoruz. Biz Özel Hastane türünü seçtik:

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-uc

Sorgula Butonuna tıklıyoruz:

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-dort

SGK Sözleşmeli özel hastaneler listesi karşımıza gelecektir. Hastane listesinden aradığımız hastaneyi seçiyoruz.

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-bes

İstediğimiz hastaneyi seçip bölümleri listeliyoruz: (Bu bölümler hastaneye göre farklılık gösterebilecek olup örneğimizde İç hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Kalp Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekontstrüktif Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil ve Yoğun Bakım olarak listelenmiştir.)

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-alti

Bölüm seçimi yaptıktan sonra aşağıdaki ekranı göreceğiz:

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-yedi

Doktor isimlerinin linkine tıkladığımızda o doktor ile ilgili bilgileri, hangi hastanede çalıştıkları ve şu an çalıştığı hastanedeki çalışma saatleri listelenir:

hastaneni-sec-doktoruna-ulas-sekiz

Böylece herhangi bir özel hastaneye gitmeden o özel hastanenin sgk ile anlaşma durumunu inceleyebilme imkanına sahip oluruz.

Yorum ekle

Konunun daha açık güncel ve eksik bilgiler içermeyecek şekilde olmasını sağlamak amacıyla Yazdığınız Yorumlar ile Kamusal Rehber çalışmasına katkıda bulunduğunuz için Teşekkür Ederiz.


Güvenlik kodu
Yenile