Hotmail Hesabı Açmak

Hotmail Hesabı 

Hotmail hesabı ile mail gönderebilir ve alabilir, messenger programı ile de Google Talk gibi anlık iletişim kurabiliriz. Gmail Google' nin sağladığı bir hizmetti. Hotmail ise Microsoft hizmeti olarak bizlere Gmail' e benzer hizmetler sunmaktadır. 

Hotmail Hesabı Açmak

Hotmail hesabı nasıl açılır, nasıl kullanılır, hizmetleri nelerdir vb. bilgileri burada resimlerle ve linklerle anlatalım:

Hotmail hesabı açmak için öncelikle Hotmail' in sitesine girelim:

Aşağıdaki ekranı göreceğiz. Okla da gösterildiği gibi Şimdi kaydolun botonunu tıklıyoruz:

hotmail-hesabi-acmak-bir

Şimdi kaydolun seçeneğini tıkladıktan sonra bilgilerimizi dolduracağımız ekranı göreceğiz. İstenilen bilgiler doğrultusunda boş olan alanları dolduracağız:

hotmail-hesabi-acmak-iki

hotmail-hesabi-acmak-uc

Bilgileri eksiksiz bir şekilde girip Kabul ediyorum botonuna tıklayınca Hotmail hesabınız otomatik olarak açılmış olacaktır. Aşağıdaki ana ekran sayfası açıldığında hesabnızın açılmış olduğunu anlayacaksınız:

hotmail-hesabi-acmak-dort

Aşağıdaki gibi okla gösterilen Hotmail(1) yazan bölüme tıkladığınızda Hotmail gelen-giden mail ana sayfasına gitmiş olursunuz. Oturumu kapat dediğinizde mail sayfasından çıkmış olursunuz:

hotmail-hesabi-acmak-bes

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Konunun daha açık güncel ve eksik bilgiler içermeyecek şekilde olmasını sağlamak amacıyla Yazdığınız Yorumlar ile Kamusal Rehber çalışmasına katkıda bulunduğunuz için Teşekkür Ederiz.


Güvenlik kodu
Yenile