E-devlet Şifresi Nereden Alınır?

E-devlet şifresi bir çok PTT Merkezlerinden alınabilmektedir. Size en yakın e-devlet şifresi alabileceğiniz PTT merkezini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

E-devlet şifresini alabileceğiniz size en yakın PTT şubesini öğrenmek için tıklayınız.

Linki tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

e-devlet-sifresi-nerden-alinir

Bu ekranda "sadece e-Devlet şifresi dağıtan şubeleri listele" işaretini işaretleyerek bulunduğumuz ili ve ilçeyi seçeriz. Sorgula butonuna basıldığında aşağıdaki örnekte görüldüğü gibi PTT şubeleri listelenecektir.

e-devlet-sifresi-alinabilen-ptt-subeleri

Harita bölümündeki "Haritada Göster" linki tıklandığında seçili e-devlet şifresi alınabilen ptt şubesine nasıl ulaşabileceğinizi gösterir bir harita çıkacaktır.

Sorgulama ile e-devlet şifresi alınabildiğini gördüğünüz herhangi bir ptt şubesine giderek 1 TL karşılığında e-devlet şifresini alabilirsiniz.

Yukarıda detaylı anlatım sayesinde e-devlet şifresi nereden alınır sorusunun cevabının net bir şekilde açıklandığı düşünülmektedir.

Ptt' nin sitesinden size en yakın PTT şubesini bulmak için tıklayınız. 

Yorum ekle

Konunun daha açık güncel ve eksik bilgiler içermeyecek şekilde olmasını sağlamak amacıyla Yazdığınız Yorumlar ile Kamusal Rehber çalışmasına katkıda bulunduğunuz için Teşekkür Ederiz.


Güvenlik kodu
Yenile